Özel Sağlık ve Eğitim Danışmanlığı

Özel Sağlık ve Eğitim Danışmanlığı

Hizmet Açıklaması:

Dünya Sağlık Örgütünün, insan yaşını 120 yıla çıkartma hedefi bulunmaktadır ve hedef örgütün öncelikli eylem planları arasında yer almaktadır. Örgüt bu hedefe ulaşmak için insanların sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmelerini önemli olduğuna inanmaktadır ve yapılan çalışmalarda bu düşüncenin doğruluğuna işaret eder.

Kurucumuz İsa Türkeli, meslek hayatına başladığı ilk dönemlerden itibaren Dünya Sağlık Örgütünün özellikle bu projesi dahilinde yürüttüğü organizasyonlara katılmıştır.İsa Türkeli, meslekte 8. yılından itibaren Dünya Sağlık Örgütüne danışmanlık yapmaya devam etmektedir ve şu ana kadar 30 yılın üzerinde danışmanlık yapmıştır. İsa Türkeli, Türkiye’nin yanı sıra İspanya, Almanya ve Romanya gibi birçok Avrupa Birliği ülkelerinde Dünya Sağlık Örgütü adına çalışmalar yapmıştır. Birçok projenin sorumluluğu da bizzat üstlenmiştir.

Edinmiş olduğu bilgileri şimdi sizlerle de paylaşmak isteyen İsa Türkeli, bu danışmanlık neticesinde hasta olmadan veya kolay bir şekilde hastalığa yakalanmamanız için yapmanız gerekenleri sizinle paylaşacak ve süreçlerde sürekli yanınızda olacaktır. Bu sayede daha zinde bir yaşam sizleri bekliyor.

Yayın Tarihi:

17 Nisan 2019

Paylaşan:

Admin

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.