Hakkımızda

Hakkımızda

Halk Sağlık Kabini 1987 tarihinden itibaren Keçiören Kızlarpınarı Cd. 90/4 faaliyetine başlamıştır. 2013 yılı Ağustos ayına kadar burada hizmet verdikten sonra daha iyi hizmet verebilmek adına şu anda bulunduğu yer olan Bağlarbaşı Gölçiçeği Sok Osman Yüksel Serden Geçti Parkı karşısına taşındık.

Sağlık Kabinimiz, 110 m² alan üzerinde kurulmuştur.Bekleme alanlarımız, muayene alanımız, hasta bekleme ve dinlenme odamız, mutfak ve depo gibi alanlarımız bulunmaktadır. Hijyene büyük önem veren sağlık kabinimiz geçirdiği tüm denetimlerden tam puan alarak ankara'da sağlık kabinlerine örnek gösterilebilecek durumdadır.

Sağlık aynen eğitim gibi özveri ve idealist yaklaşım gerektiren bir hizmet alanıdır.
Bu ideallere sahip olan kurucumuz Aynur Dinçerdir. Ayrıca Sağlık Yöneticisi unvanında görev alan Suzan BAKAR ve İsa TÜRKELİ sizlere sağlık konusunda detaylı bilgi vereceklerdir.

Halk Sağlık Kabini aynı zamanda evlere de giderek çeşitli konularda hizmet vermektedir. Standart Sağlık Kabinlerinin verdiği hizmetlerin dışında, Özel Sağlık ve Eğitim Danışmanlığı, Yeni doğan Çocuklar için Danışmanlık hizmetleri de vererek sektörde edindiği bilgileri insan sağlığı faydası için kullanabilmektedir.

Sizleri sadece ihtiyacınız olduğu zamanlarda değil, çay - kahve içmeye de bekleriz. Sağlık ve esenlikler diliyoruz.

SAĞLIK HİZMETLERİMİZİ YILIN HER GÜNÜ, HAFTA SONU VEYA RESMİ TATİL GÜNLERİ DEMEDEN 08:00 VE 22:00 SAATLERİ ARASINDA VERMEKTEYİZ.

Özel Halk Sağlık Kabini Kapasitemiz

Konu sağlık ise sizin için uzman kadro eşliğinde güvenilir sağlık hizmetlerinde kaliteyiz.

UZMAN KADRO
GÜVENİLİR
SAĞLIK HİZMETLERİ
KALİTE