Web Sayfası Kullanıcı Sözleşmesi

Web Sayfası Kullanıcı Sözleşmesi

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

  1. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların ve bunun gibi kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Özel Keçiören Halk Sağlık Kabini sorumlu değildir.
  2. Özel Keçiören Halk Sağlık Kabini, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal ve kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez
  3. Özel Keçiören Halk Sağlık Kabini, iş bu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet ve siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme ve siteyi yeniden organize etme ve yayını durdurma hakkını saklı tutar.
  4. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
  5. Özel Keçiören Halk Sağlık Kabini, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; İşlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  6. Bu internet sitesi, Özel Keçiören Halk Sağlık Kabini’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Özel Keçiören Halk Sağlık Kabini, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
  7. Özel Keçiören Halk Sağlık Kabini, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim ve markalar, keciorenhalksagligi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.
  8. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; Önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.
  9. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir Özel Keçiören Halk Sağlık Kabini’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Özel Keçiören Halk Sağlık Kabini, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.