Evde sağlık hizmeti

Evde Sağlık Hizmeti

Hizmet Açıklaması:

Evde Sağlık Hizmeti, yatağa tam bağımlı olan hastaların aileleri ile yaşadıkları ev ortamında hastaya tanı koymaktan ziyade tanısı konulmuş, tedavisi ilgili kliniklerce düzenlenmiş olan tedavilerinin takibinin, uygulanmasının ve hasta yakınlarının ya da bakmakla görevli kişilerin bu konudaki eğitimini sağlayarak hizmet vermektedir.

EVDE SAĞLIK HİZMETİ AMACI?

Evde Sağlık Hizmeti gerçekleştiren Hemşire veya Hasta Bakıcı aşağıda bulunan tüm maddeleri sırasıyla hastaya uygulamaktadır.

 • Takibe alınan hastaların gerekli tetkiklerinin yapılması, sürekli kullanılan ilaçlarının doğru kullandırılması konusunda eğitim verilmesi, takibinin yapılması,  gerekli tıbbi malzeme ve heyet raporlarının yenilenmesi, yatak yarası varsa pansumanlarının yapılması ve gereğinde bakımından sorumlu kişilere de bu konuda eğitim verilmesi, gerekli durumlarda Fizyoterapist desteği ile hasta yakınlarının egzersiz konusunda  eğitilmesi Sağlık Hizmeti birimi tarafından yapılmaktadır.
 • Yatalak Hastalardan Hastane’de Yatan Hastalara, Evde Yatan Hastalardan Ameliyat Sonrası Yatan Hastalara kadar tüm hastalarımıza alanında uzman ekibimiz bakım hizmeti vermektedir.
 • Tamamen profesyonel hemşirelik hizmetidir. Özel hemşire olarak hizmet veriyoruz. Özellikle yaşlılar tüm ihtiyaçları yatakta karşılandığı için tam bir profesyonellik gerektirir. Komplikasyon çıkarmadan temizliği, beslenmesi, yatak pozisyonları, ve tedavisi bir bütün olarak yapılır.
 • Evde Sağlık Hizmeti Hasta Bakıcı Hemşirelerimiz hijyen bakımdan son derece hassas olup Sağlık Bakanlığı’nın hijyen standartlarına uygun hareket etmektedir.
 • Baktığı kişileri aile şefkatiyle ilgilenen uzman personelimiz, baktığı kişinin sağlık, ihtiyaç, beslenme ve temizlik işlerini en iyi şekilde yapmaktadır.
 • Bir arkadaş, bir anne, bir baba, bir kardeş gibi hastalara yaklaşan personelimiz baktıkları kişilerin mutlulukları için çalışmaktadır.
 • Alanında uzman Hasta Bakıcı yetiştiren Yeni Hayat İş ve İşçi Bulma Merkezi, sizlere piyasaya oranla en uygun fiyatı vermektedir.
 • Evde sağlık hizmeti profesyonel İşçiliği hesaplı fiyata sunan firmamız Başta Ankarada kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Evde Sağlık Hizmeti Kimler Faydalanabilir?

 1. Kronik hastalığı nedeniyle hastanede sürekli yatarak tedavi gören ve taburculuk sonrası tetkik takibi gerekenler,
 2. Yürüyemeyen ve yatağa bağımlı olup özel ihtiyaçlarını dahi gideremeyecek durumda olan yatalak hastalar ( örneğin Alzheimer, demans, felç gibi... )
 3. Zihinsel engelli olan ( Mental Retardasyon ) kişiler,
 4. İleri evre kanser hastaları.

Keçiören Halk Sağlık Kabini İnstagram

Keçiören Halk Sağlık Kabini

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.